Nazaj na PREDSTAVE 2017


ZAKLJUČNI VEČER DANCS-PIRAN 2017

Zaključni koncert udeležencev Mednarodnega poletnega baletnega seminarja Dancs-Piran 2017

Tartinijev trg Piran, 5. avgust 2017, 21:00

 

Program:

Osnovni tečaj 1 / Osnovni tečaj 2 / Nadaljevalni tečaj 

Profesorica: Gabriele Haslinger

ETUDES

Glasba: Carl Czerny 

Koreografija: Gabriele Haslinger po Haraldu Landerju

Klavir: Marjan Petrnel

Etudes – Osnovni tečaj/Corso  base/ Elementary course: Marija Kotnik, Eli Kompara Petek, Lidija Prevc, Mojca Požek, Annabelle Schutz, Lana Klemen, Lena Jagrič, Iza Napotnik, Veronika Lucija Pirih, Rozalija Kavčič, Grega Golob, Tezej Križanič Žorž

Etudes – Nadaljevalni tečaj/Corso avanzato/Advanced course: Nina Kramberger, Nina Bačani, Tinka Kovačič, Tinkara Primec, Afroditi Vasilakopoulou, Lucija Matijašič, Antoneta Turk, Elena Gaber, Nika Ferjan, Neža Rus, Tamara Jojič, Daniele Natale, Nal Zgonc, Jošt Martinčič, Jan Trninič, Tim Dolinšek, Takuma Nakano, Tomaž Roblek

Sylphide: Eszter Horanyi, Lan Dan Kerštajn / Dorka Rosa Dosek, Tim Dolinšek / Afroditi Vasilakopoulou, Jan Trninč


Nadaljevalni tečaj

Profesorica: Gabriele Haslinger

MOZARTATION

Glasba: Wolfgang Amadeus Mozart

Koreografija: Gabriele Haslinger

Nina Bačani, Neža Rus, Antoneta Turk, Elena Gaber, Tamara Jojić, Rosalija Kovačič


Osnovni tečaj 2

Profesorica: Tijuana Križman Hudernik

PAS D’ESCLAVE

Glasba: A. Ch. Adam

Koreografija: Tijuana Križman Hudernik

Lana Klemen, Neli Crnkovič, Leto Križanič Žorž, Laura Ana Oman in Sintaro Aboshi


Osnovni tečaj 1 

Profesorica: Ana Trojnar

DVORNO SLAVJE

Glasba: V. Glaeser & A.F. Linke & H. C. Lumbye

Koreografija: Ana Trojnar

Brina Gašparič, Tisa Gašparič, Grega Golob, Lena Jagrič, Iza Napotnik, Eli Kompara Petek, Marija Kotnik, Tezej Križanič Žorž, Veronika Lucija Pirih, Mojca Požek, Lidija Prevc, Annabelle Schütz


Nadaljevalni tečaj

Profesorja: Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro

SATANELLA PAS DE DEUX

Glasba:  Cesare Pugni

Koreografija: Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro po/dopo il/after Marius Petipa

Nina Slabe, Antoneta Turk, Nina Bačani, Neža Rus, Lucija Matijašič, Elena Gaber, Tamara Jojić, Dorka Rosa Dosek, Afroditi Vasilakopoulou, Eszter Horanyi, Frančeska Pivko, Arina Tao, Nika Ferjan, Nina Kramberger, Tinka Kovačič, Tinkara Primec, Nika Ferjan, Jan Trninič, Nal Zgonc, Lan Dan Kerštanj, Tim Dolinšek, Jošt Martinčič, Daniele Natale, Tomaž Roblek, Shintaro Aboshi, Takuma Nakano


Osnovni tečaj 1 

Profesorica: Ana Trojnar

DOGODIVŠČINE KLOVNOV 

Glasba: D. Shostakovich

Koreografija: Ana Trojnar

Tisa Gašparič, Grega Golob, Eli Kompara Petek, Marija Kotnik, Mojca Požek, Lidija Prevc


VARIACIJE IN SOLI

 

SOLO

Koreografija: Tanja Pavlič

Glasba: L. de Narvaez

Nina Slabe


DON KIHOT – Kraljica Driad 

Glasba: Ludwig Minkus

Koreografija: Marius Petipa

Neža Rus


PAPILLON

Glasba: Jacques Offenbach

Koreografija: Marija Taglioni

Antoneta Turk


TRNULJČICA – Variacija Princa Désiréja

Glasba: Peter Ilich Tchaikovsky

Koreografija: Marius Petipa

Takuma Nakano


HARLEQUINADE

Glasba: Cesare Pugni

Koreografija: Marius Petipa

Dorka Rosa Dosek


DIANA IN ACTEON

Glasba: Cesare Pugni

Koreografija: Marius Petipa

Afroditi Vasilakopoulou


HRESTAČ 

Glasba: Peter Ilich Tchaikovsky

Koreografija: Marius Petipa

Lan Dan Kerštajn


DON KIHOT – Kitry 

Glasba: Ludwig Minkus

Koreografija: Marius Petipa

Estzer Horanyi


LES FEUILLES MORTES

Glasba: Y. Montand

Koreografija: G. Žmavc

Nina Bačani


Osnovni tečaj 1 / Osnovni tečaj 

Profesorica: Tetiana Svetlična

IGRA PRESTOLOV 

Koreografija: Tetiana Svetlična

Glasba: Glasba iz filma 

Lana Klemen, Veronika Lucija Pirih, Annabelle Schutz, Iza Napotnik, Lena Jagrič, Anea Krajnc, Danaja Knezoci, Nuša Krajnc, Adrijana Rodošek, Nino Turkalj, Shintaro Aboshi, Grega Golob, Tezej Križanič Žorž


Nadaljevalni tečaj 

Profesor: Gaj Žmavc

HELVEGEN

Glasba:  Vardruna

Koreografija: Gaj Žmavc

Nina Slabe, Antoneta Turk, Nina Bačani, Neža Rus, Lucija Matijašič, Elena Gaber, Tamara Jojić, Dorka Rosa Dosek, Afroditi Vasilakopoulou, Eszter Horanyi, Frančeska Pivko, Nika Ferjan, Nina Kramberger, Tinka Kovačič, Tinkara Primec, Nika Ferjan,

Jan Trninič, Nal Zgonc, Lan Dan Kerštanj, Tim Dolinšek, Jošt Martinčič, Daniele Natale, Tomaž Roblek, Shintaro Aboshi, Takuma Nakano


Osnovni tečaj 1 / Osnovni tečaj 

Profesorica: Tetiana Svetlična

ZOOTROPOLIS 

Koreografija: Tetiana Svetlična

Glasba: Shakira

Plesali so:

Lana Klemen, Veronika Lucija Pirih, Annabelle Schutz, Iza Napotnik, Lena Jagrič, Anea Krajnc, Danaja Knezoci, Nuša Krajnc, Adrijana Rodošek, Nino Turkalj, Shintaro Aboshi, Grega Golob, Tezej Križanič Žorž