Nazaj na PREDSTAVE 2018


TUTU 2018 – KONCERT NAGRAJENCEV SLOVENSKEGA BALETNEGA TEKMOVANJA TUTU 2018

SNG Maribor, Velika dvorana, 23. junij 2018


BELLA BELLISSIMA

Mentorica & koreografija: Ana Trojnar

Glasba: B. Pucihar

Glasbena šola KAMNIK

Plešejo: Tisa Gašparič, Grega Golob, Eli Kompara Petek, Marija Kotnik, Iza Julija Perne, Mojca Požek, Lidija Prevc, Mojca Škrlep

 

”PAS DE DEUX” (3. dejanje, adagio)

Mentor: Margo Isaeva

Glasba: P. I. Čajkovski

Koreografija:Jolles Salles

Pleše: Jelena Božovič

 

NAVIHANKA

Mentor: Maja Verčko

Glasba: P. L. Hertel

Koreografija: A. Gorsky

Pleše: Živa Matjaž

 

PLES Z LUTKO

Mentor: Sergej Semenjuk

Glasba: P. I. Čajkovski

Koreografija: M. Gazijev

Pleše: Ema Gashi

 

ETUDA

Mentorica & koreografija: Ana Trojnar

Glasba: G. Donizetti

Pleše: Marija Kotnik

 

ETUDA

Glasba: G. Rossini

Mentorica & koreografija: Vesna Cestnik Tehovnik

Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

Plešejo: Valentina Benkič, Zarja Kotlušek Pavčič, Sirilinde Savski, Miha Florjanc Lukan, Vid Vidic, Luka Wernig

 

PIZZICATO

Mentor & priredba koreografije: Sergej Semenjuk

Glasba: A. Glazunov

Koreografija: M. Petipa

Pleše: Teja Sever

 

ETUDA

Mentorica & koreografija:Tjaša Stergulec Repac

Glasba: E. Waldteufel

Pleše: Melani Vrbančič

 

MISLIM, TOREJ SEM

Glasba: C. Schumann:

Mentorica in koreografija: Tanja Pavlič

Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

Plešejo: Vanja Kalaković, Ela Kovač, Lucija Matijašič, Alja Zaletelj, Lara Nahtigal

 

TRNULJČICA – variacija Florine

Mentor: Vesna Cestnik Tehovnik

Glasba: P. I. Čajkovski

Koreografija: M. Petipa

Pleše: Neža Ana Goričar

 

PAQUITA – variacija

Mentor: Matej Selan

Glasba: L. Minkus

Koreografija: M. Petipa:

Pleše: Nika Ferjan

 

NAPOLI – variacija iz Pas de six

Mentor: Matej Selan

Glasba: H. S. Paulli

Koreografija: A. Bournonville

Pleše: Flavija Žagar

 

TARANTELA

Glasba: G. Rossini

Mentor & koreografija: Sergej Semenjuk

Glasbena šola NOVA GORICA, Glasbena šola Vinka Vodopivca AJDOVŠČINA v sodelovanju s Plesno gledališkim društvom PRIMABALERINA

Plešejo: Giulia Babbucci, Noemi Iacono, Ema Gashi, Maja Sever Semenjuk, Kaja Vidič, Ana Guštin, Teja Sever

 

GUSAR – variacija odaliske

Mentor: Galina Dmitrieva Leonidovna

Glasba: A. Adam

Koreografija: M. Petipa

Pleše: Nina Kramberger

 

GUSAR – pas de deux iz 2. dejanja

Mentor: Galina Dmitrieva Leonidovna

Glasba: A. Adam

Koreografija: M. Petipa:

Plešeta: Nina Bačani, Jan Trninič

 

OČI ČRNE

Glasba: F. Hermann

Mentorica & koreografija:Maja Verčko

Glasbena šola Fran Korun Koželjski VELENJE

Plešejo: Kaja Borovšek, Živa Matjaž, Tinkara Miklavžin, Tiara Šaherl

 

BAJADERA – variacija tretje sence

Mentor: Galina Dmitrieva Leonidovna

Glasba: L. Minkus

Koreografija: M. Petipa

Pleše: Assija Sultanova

 

PLES ILUZIJ

Mentorica & koreografija:Tjaša Stergulec Repac

Glasba: E. Doga

Konservatorij za glasbo in balet MARIBOR – dislocirana enota Lenart

Plešejo: Sara Cerjak, Maša Harl, Tinkara Knuplež, Nika Vauda Lorenčič, Tia Neuvirt, Nuša Urbanič, Hana Vinter, Melani Vrbančič, Lana Zarič, Žana Žabčič, Lara Žnuderl

 

SOLO

Glasba: K. Henson

Koreografija: Gaj Žmavc

Pleše: Nina Kramberger

 

PAQUITA

Mentor: Nikolai Schilnikov

Glasba: L. Minkus

Koreografija: M. Petipa

Pleše: Gita Šaravanja

 

CVETLIČNI FESTIVAL V GENZANU – pas de deux

Glasba: E. Helsted

Koreografija: A. Bournonville:

Plešeta: Satomi Netsu, AlexandruPilcu

 

SLIKA NA RAZSTAVI

Glasba: Arvo Part

Koreografija: Gaj Žmavc

Plešeta: Tetiana Svetlična, Ionut Dinita

 

SATANELA – variacija

Mentor: Marina Krasnova

Glasba: C. Pugni

Koreografija: M. Petipa

Pleše: Vanja Vitman

 

RADIO AND JULIET

Glasba: Radiohead

Koreografija: Edward Clug

Plešeta: Assija Sultanova,  Jan Trninič

 

ESMERALDA – Pas de deux Diane in Actéona

Mentor: Irena Pasarić

Glasba: C. Pugni

Koreografija: A. J. Vaganova

Plešeta: Asami Nakashima, Yuya Omaki