PROGRAM
9. GALA VEČER NOVIH KOREOGRAFIJ NA SLOVENSKO GLASBO
 
 »KOLO SREČE«    
Koreografija in ples: TAMARA POLANC
Glasba: Neža Žgur (Kolo sreče)
Izvajalci glasbe: Klara Gomboc, violina in Vipavski tamburaši 
 
»POLETNA SERENADA«    
Koreografija: ANDREW JOHN STEVENS
Glasba: Benjamin Ipavec (Allegro iz Serenade za godala)    
Ples: Rita Pollacchi, Petar Đorčevski, Živa Droljc

Kostumografija: Štefanija Petač in Renata Gričar

»KALEJDOSKOP«  
Koreografija: GEORGETA RADASAN
Ples: Dana Petretič, Siniša Bukinac
Glasba: Tomaž Marič
 
»THE RED SHOES«     
Koregrafija: INGRID RADMAN
Glasba: Blaž Remič (The red shoes – ustvarjena posebej za koreografijo)
Ples: Ines Mandelj, Kristina Kolle, Liza Šimenc in Petra Zupančič
 
»INFLUENCE«       
Koreografija: LUKAS ZUSCHLAG
Glasba: Gregor Zemljič in Mateja Starič (Influence)
Ples: Kristina Aleksova, Ana Klašnja, Lukas Zuschlag in Lucas Jerkander
 
»DÉSIR DE VŒU«      
Koreografija: GREGOR GUŠTIN
glasba: Silence (The Passion of the cold: »I am still alive«,»Guillotine«; Key silence: »Pitaju me pitaju«                                                                          
Ples: Eva Gašparič, Gabriela Stojanova,Heymin Kim, Urša Vidmar, Gregor Guštin                  
 
»UPANJE«    
Koreografija in ples: MARIŠA NAČ in MATEVŽ ČESEN
Glasba: Slavko Osterc (Religioso)
 
 
»ZGODBA O NJEJ« ali ”La bonbonnière de Slovenié”    
Koreografija: Siniša Bukinac in Dana Petretrič
Glasba: –J.Privšek/D. Velkaverh (Nad mestom se dani – Ditka Haberl)       
                J.Privšek/E.Budau (Ljubezen v f molu – Ditka Haberl)
                Elektrik Jazz Quartet  (Orion – J. Rubežnik) 
Ples : Dana PetretičLucas JerkanderGabriel Cosmin Agavriloaei in Siniša Bukinac
»ČUJ«     
Koreografija: ISABELLE KRALJ
Glasba: Žiga Golob (CONTRA & BAS )
Ples: Urša Vidmar, N.N.
 
»SOLZE PRIHODNOSTI«    
Koreografija: KATARINA ČEGOVNIK
Glasba: Kaja Lomovšek (Po kapljicah)
Ples: Katarina Čegovnik, Kaja Lin Jagodič Avguštin, Urša Grm, Lucas Jerkander
 
»HVALA«        
Koreografija in ples: ALENA MEDICH
Glasba: Uroš Prevoršek (Appassionato)
 
 »MED POLENA, POD KOLENA«  
Koreografija: KRISTINA ALEKSOVA
Glasba: Čompe (Uvodna)
Ples: Nina Ogrinc in Eva Gašparič
 
»DUET ZA TRI LJUBEZNI« 
Koreografija: KJARA STARIČ

Glasba: Janez Gregorc 
Ples: Rita Pollachi, Lejla Pantič Sindrič, Kaja Lin Jagodič Avguštin, 
          Joseph Bunn, Petar Đorčevski, Matevž Česen

Izvajalci glasbe na posnetku: Janez Dovč, Primož Fleischman, Nikola Matosić, Aleš Ogrin, Drago Gajo