NA NAŠIH BALETNIH ODRIH V MARCU IN APRILU 2018

Vodnik po slovenskih baletnih odrih v mesecih marcu in aprilu 2018


Petek   

 

2. marec 2018

19.30        

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

 

LEVA DESNA, LEVA DESNA                

PREMIERA   

 

SNG Maribor

Velika dvorana

Sobota   

 

3. marec 2018

19.30

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

 

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Torek   

 

6. marec 2018

19.30

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

 

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Sreda   

 

7. marec 2018

18.30

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

 

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Četrtek   

 

8. marec 2018

19.30

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

 

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Sobota   

 

10. marec 2018

18.00

    Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

 

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Nedelja   

 

11. marec 2018

17.00

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

 

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Torek   

 

13. marec 2018

19.30

   Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

 

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Četrtek   

 

15. marec 2018

20.00

Ana Pandur Predin   

 

FIREBIRD

Cankarjev dom   

 

Dvorana Duše Počkaj

Petek   

 

16. marec 2018

20.00

Ana Pandur Predin   

 

FIREBIRD

Cankarjev dom   

 

Dvorana Duše Počkaj

Petek   

 

23. marec 2018

20.00

Risima Risimkin   

 

ORLANDINA

Koreografija za Rosano Hribar

PTL – Plesni teater Ljubljana
Ponedeljek   

 

25. marec 2018

20.00

Risima Risimkin   

 

ORLANDINA

Koreografija za Rosano Hribar

PTL – Plesni teater Ljubljana
Nedelja   

 

26. marec 2018

20.00

Risima Risimkin   

 

ORLANDINA

Koreografija za Rosano Hribar

PTL – Plesni teater Ljubljana
Sobota   

 

7. april 2018

19.30

SYDNEY DANCE COMPANY    

 

Cheng Tsung-Lung

POLNA LUNA/TEMNA SVETLOBA/GNU

Cankarjev dom   

 

Gallusova dvorana

Četrtek   

 

12. april 2018

19.30

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

 

BALET 100

PREMIERA   

 

SNG Opera in balet Ljubljana

Petek   

 

13. april 2018

18.00

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

 

BALET 100

SNG Opera in balet Ljubljana
Sobota   

 

14. april 2018

19.30

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

 

BALET 100

SNG Opera in balet Ljubljana
Torek   

 

17. april 2018

19.30

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

 

BALET 100

SNG Opera in balet Ljubljana
Sreda   

 

18. april 2018

19.30

 

SVEČANI BALETNI KONCERT 2018   

 

Svečana podelitev nagrad s področja baletne umetnosti v Sloveniji

SNG Opera in balet Ljubljana
Četrtek   

 

19. april 2018

19.30

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

 

BALET 100

SNG Opera in balet Ljubljana
Petek   

 

20. april 2018

18.00

Adolph Adam   

 

GISELLE

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Sobota   

 

21. april 2018

19.30

Adolph Adam   

 

GISELLE

SNG Maribor   

 

Velika dvorana

Nedelja   

 

22. april 2018

17.00

Jiří in Otto Bubeníček   

 

DOKTOR ŽIVAGO

SNG Opera in balet Ljubljana
Ponedeljek   

 

23. april 2018

11.00

Jiří in Otto Bubeníček   

 

DOKTOR ŽIVAGO

SNG Opera in balet Ljubljana
Torek   

 

24. april 2018

19.30

Jiří in Otto Bubeníček   

 

DOKTOR ŽIVAGO

SNG Opera in balet Ljubljana

Sledite ali všečkajte: