Organizator

Društvo baletnih umetnikov Slovenije
Telefon
040 465 160
Elektronski naslov
dbus@dbus.si
Spletna stran
https://www.dbus.si

Drugi organizatorji

Avditorij Portorož-Portorose
Telefon
(05) 676 67 77
Elektronski naslov
info@avditorij.si
Spletna stran
https://www.avditorij.si/
Kategorije
QR Code

Datum

27 Jul 2019

Ob

21:00 - 22:00

Cena

0,00

PRVI BALETNI KONCERT DANCS-PIRAN

Prvi baletni večer udeležencev Mednarodnega poletnega baletnega seminarja Dancs-Piran 2019.


PALADIUM

Koreografija: Rita Pollachi

Glasba: K. Jenkins

Učitelj: Rita Pollachi

Plešejo: Anika Pregeljc, Arin Dezors, Danaja Podgoršek, Ela Senica, Eli Kocjančič, Iza Fašun, Iza Napotnik, Kristina Špragar, Lara Podgoršek, Leda Delfina Stiedel Porenta, Luna Pestotnik Stres, Luri Urankar, Mojca Ermenc, Naja Kapun, Nika Čadež, Pia Potočnik Kranjc, Rebeka Drnovšek, Sara Uršič, Tereza Kokole, Tilda Asberg, Ula Kostić, Veronika Lucija Pirih, Zara Cerar, Zoja Sterle, Živa Matjaž

 

PAS DE TROIS

Koreografija: Rita Pollachi

Glasba: P. I. Čajkovski

Učitelj: Rita Pollachi

Plešejo: Danaja Podgoršek, Ela Senica, Iza Fašun, Leda Delfina Steidl Porenta, Luna Pestotnik Stres, Mojca Ermenc, Nika Čadež, Tilda Asberg, Ula Kostić, Veronika Lucija Pirih, Zoja Sterle, Živa Matjaž

 

SODOBNA MLAJŠE 1

Koreografija:  Lukas Zuschlag

Glasba: Tiago Nacarato – A Dança

Učitelj: Lukas Zuschlag

Plešejo: Anika Pregeljc, Arin Dezors, Danaja Podgoršek, Ela Senica, Eli Kocjančič, Iza Fašun, Iza Napotnik, Kristina Špragar, Lara Podgoršek, Leda Delfina Stiedel Porenta, Luna Pestotnik Stres, Luri Urankar, Mojca Ermenc, Naja Kapun, Nika Čadež, Pia Potočnik Kranjc, Rebeka Drnovšek, Sara Uršič, Tereza Kokole, Tilda Asberg, Ula Kostić, Veronika Lucija Pirih, Zara Cerar, Zoja Sterle, Živa Matjaž

 

GISELLE – VILE

Koreografija:  ‎Jean Coralli‎; ‎Jules Perrot

Glasba: A. Adam

Učitelj: Jelena Pankova

Plešejo: Fanni Mészáros, Lana Druškovič, Rebeka Szendrey, Rozalija Kavčič, Tamara Jojič, Tjaša Tominc

 

SODOBNA MLAJŠE 2

Koreografija: Anja Möderndorfer

Glasba: Trentemøller – Take me into your skin

Učitelj: Anja Möderndorfer

Plešejo: Anika Pregeljc, Arin Dezors, Danaja Podgoršek, Ela Senica, Eli Kocjančič, Iza Fašun, Iza Napotnik, Kristina Špragar, Lara Podgoršek, Leda Delfina Stiedel Porenta, Luna Pestotnik Stres, Luri Urankar, Mojca Ermenc, Naja Kapun, Nika Čadež, Pia Potočnik Kranjc, Rebeka Drnovšek, Sara Uršič, Tereza Kokole, Tilda Asberg, Ula Kostić, Veronika Lucija Pirih, Zara Cerar, Zoja Sterle, Živa Matjaž

 

ESMERALDA – GYPSY DANCE

Koreografija: ‎Jules Perrot

Glasba: R. Drigo

Učitelj: Jelena Pankova

Plešejo:Lana Klemen, Marta sironić, Nuša Gujt Bauman, Zarja Kotlušek Pavčič

 

SODOBNA STAREJŠI 1

Koreografija: Lukas Zuschlag

Glasba: Boca – Noporn

Učitelj: Lukas Zuschlag , Anja Möderndorfer

Plešejo:Fanni Mészáros, Jelena Bozović, Kitti Incze, Lana Druškovič, Lana Klemen, Rebeka Szendrey, Tjaša Tominc, Valentina Benkič, Zarja Kotlušek Pavčič, Zoárd Szabó

 

SODOBNA STAREJŠI 2

Koreografija: Anja Möderndorfer

Glasba: Radiohead – Tinker, Tailor, Soldier, Sailor, Rich Man, Poor Man, Beggar Man, Thief

Učitelj: Anja Möderndorfer

Plešejo:Fanni Mészáros, Jelena Bozović, Kitti Incze, Lana Druškovič, Lana Klemen, Rebeka Szendrey, Tjaša Tominc, Valentina Benkič, Zarja Kotlušek Pavčič, Zoárd Szabó

Sledite ali všečkajte: