Nazaj na PREDSTAVE 2017


PRVI VEČER DANCS-PIRAN 2017 NA TARTINIJEVEM TRGU

Tartinijev trg Piran, 29. julij 2017, v okviru 4. Poletnega festivala Piran

 

Program:

Osnovni tečaj 1 / Osnovni tečaj / Nadaljevalni tečaj

Profesorica: Gabriele Haslinger

ETUDE

Glasba:  Carl Czerny

Koreografija: Gabriele Haslinger po Haraldu Landerju

Klavir: Marjan Petrnel

Ples:

Katarina Aleksandra Brezovar, Lara Podgoršek, Luna Pestotnik Stres, Andreja Markelj Ažman, Ela Uršič, Alja Rozman, Jana Sever, Maya Muhek Inkret, Liana Mali, Lea Hostnik, Živa Matjaž, Janja Šinkovec, Rebeka Drnovšek, Lucija Povše, Klara Strmčnik, Manca Strmčnik, Iva Miklavčič, Liu Shanni, Peng Shangyan, Huang Wanting, Huang Xinyue, Peng Sumyin, Zhao Weijia, Aimi Lina, Zhu Yuqing, He Peiying, Wu Ruining, Yin Ziwei, Hu Tingjia, Li Siyao, Lana Klemen, Neli Crnkovič, Laura Ana Oman, Iza Napotnik, Veronika Lucija Pirih, Leda Delfina Steidl Porenta, Lena Jagrič, Tereza Jankovič Kociper, Su Danhui, Li Lin, Chen Kaosi, Chen Ziting, Luo Jiaqiao, Yan Zhien, Li Yingying, Wang Manqi, Deng Wanlin, Tomaž Roblek, Antoneta Turk, Nina Bačani, Tim Dolinšek, Neža Rus, Lucija Matijašič, Elena Gaber, Tamara Jojić, Rozalija Kavčič, Dorka Rosa Dosek, Afroditi Vasilakopoulou, Eszter Horanyi, Marta Bentivoglio, Frančeska Pivko, Arina Tao, Jan Trninič, Nal Zgonc, Lan Dan Kerštanj, Jošt Martinčič, Daniele Natale, Takuma Nakano


Osnovni tečaj 2 

Profesorica: Tijuana Križman Hudernik

GISELLE

Glasba:  A. Ch. Adam

Koreografija: Tijuana Križman Hudernik

Ples:

Katarina Aleksandra Brezovar, Lara Podgoršek, Andreja Markelj Ažman, Ela Uršič, Alja Rozman, Jana Sever, Maya Muhek Inkret, Liana Mali, Lea Hostnik, Živa Matjaž, Janja Šinkovec, Rebeka Drnovšek, Lucija Povše, Klara Strmčnik, Manca Strmčnik, Iva Miklavčič, Peng Sumyin, Zhu Yuqing, Wu Ruining, Yin Ziwei, Hu Tingjia, Li Siyao, Lana Klemen, Neli Crnkovič, Laura Ana Oman, Iza Napotnik, Leda Delfina Steidl Porenta, Tereza Jankovič Kociper, Shintaro Aboshi


Osnovni tečaj 1

Profesorica: Ana Trojnar

MLADI PRINC IN LUTKE

Glasba:  H.C.Lumbye & V.C. Holm

Koreografija: Ana Trojnar

Ples:

Grega Golob, Lena Jagrič, Aimi Lina, He Peiying, Iza Julija Perne, Luna Pestotnik Stres, Veronika Lucija Pirih, Annabelle Schutz, Liu Shanni, Peng Shanyan, Špela Uranič, Huanng Xinjue, Huang Wanting, Zhao Weijia


Osnovni tečaj 2

Profesorica: Tijuana Križman Hudernik

DESPUSITO

Glasba:  Two cellos

Koreografija: Tijuana Križman Hudernik

Plešejo:

Katarina Aleksandra Brezovar, Lara Podgoršek, Andreja Markelj Ažman, Ela Uršič, Alja Rozman, Jana Sever, Maya Muhek Inkret, Liana Mali, Lea Hostnik, Živa Matjaž, Janja Šinkovec, Rebeka Drnovšek, Lucija Povše, Klara Strmčnik, Manca Strmčnik, Iva Miklavčič, Peng Sumyin, Zhu Yuqing, Wu Ruining, Yin Ziwei, Hu Tingjia, Li Siyao, Lana Klemen, Neli Crnkovič, Laura Ana Oman, Iza Napotnik, Leda Delfina Steidl Porenta, Tereza Jankovič Kociper


Nadaljevalni tečaj

Profesorja: Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro

CLASSIC  

Glasba:  Ariel Smith

Koreografija: Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro

Ples:

Su Danhui, Li Lin, Chen Kaosi, Luo Jiaqiao, Yan Zhien, Li Yingying, Wang Manqi, Deng Wanlin, Chen Ziting


Nadaljevalni tečaj

Profesorja: Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro

HARLEKINADA  

Glasba: Cesare Pugni

Koreografija: Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro po/dopo il/after Marius Petipa

Ples:

Nina Slabe, Antoneta Turk, Nina Bačani, Tim Dolinšek, Neža Rus, Lucija Matijašič, Elena Gaber, Tamara Jojić, Rozalija Kavčič, Dorka Rosa Dosek, Afroditi Vasilakopoulou, Eszter Horanyi, Marta Bentivoglio, Frančeska Pivko, Arina Tao, Nika Ferjan,

Jan Trninič, Nal Zgonc, Lan Dan Kerštanj, Jošt Martinčič, Daniele Natale, Tomaž Roblek, Shintaro Aboshi, Takuma Nakano 


Osnovni tečaj 1 / Osnovni tečaj 

Profesorica: Tetiana Svetlična

ZOOTROPOLIS 

Koreografija: Tetiana Svetlična

Glasba:  Shakira

Ples:

Katarina Aleksandra Brezovar, Lara Podgoršek, Luna Pestotnik Stres, Andreja Markelj Ažman, Ela Uršič, Uršula Horvatič, Alja Rozman, Jana Sever, Maya Muhek Inkret, Špela Uranič, Iza Julija Perne, Liana Mali, Lea Hostnik, Živa Matjaž, Janja Šinkovec, Rebeka Drnovšek, Lucija Povše, Klara Strmčnik, Manca Strmčnik, Iva Miklavčič, Liu Shanni, Peng Shangyan, Huang Wanting, Huang Xinyue, Peng Sumyin, Zhao Weijia, Aimi Lina, Zhu Yuqing, He Peiying, Wu Ruining, Yin Ziwei, Hu Tingjia, Li Siyao, Lana Klemen, Neli Crnkovič, Laura Ana Oman, Iza Napotnik, Veronika Lucija Pirih, Leda Delfina Steidl Porenta, Tia Filipović, Lena Jagrič, Tereza Jankovič Kociper, Vida Jugović, Grega Golob


Nadaljevalni tečaj

Profesor: Gaj Žmavc

DUET  

Glasba: W. A. Mozart

Koreografija: Gaj Žmavc

Ples:

Su Danhui, Li Lin, Chen Kaosi, Luo Jiaqiao, Yan Zhien, Li Yingying, Wang Manqi, Deng Wanlin, Tomaž Roblek, Nina Slabe, Antoneta Turk, Nina Bačani, Tim Dolinšek, Neža Rus, Lucija Matijašič, Elena Gaber, Tamara Jojić, Rozalija Kavčič, Dorka Rosa Dosek, Afroditi Vasilakopoulou, Eszter Horanyi, Marta Bentivoglio, Frančeska Pivko, Arina Tao, Nika Ferjan, Jan Trninič, Nal Zgonc, Lan Dan Kerštanj, Jošt Martinčič, Daniele Natale, Shintaro Aboshi, Takuma Nakano