Nazaj na PREDSTAVE 2017


SVEČANI BALETNI KONCERT TUTU

S PODELITVIJO NAGRAD, POSEBNIH NAGRAD IN PRIZNANJ TUTU 2017

 

ŠIKOVEC Tina

TIK TAK – ETUDA

Glasba: B.Pucihar

Mentor in koreografija: Ana Hrastelj Malec


DRNOVŠEK Rebeka

COPPÉLIA – VALČEK

Glasba: L. Delibes:

Mentor in koreografija: Ana Hrastelj Malec


PIŠEK Anja

TIK TAK – ETUDA

Glasba: B.Pucihar

Mentor in koreografija: Ana Hrastelj Malec


BABBUCCI Giulia

VILA LUTK – LUTKA

Glasba: J. Bayer

Mentor in koreografija: Sergej Semenjuk


ANDRIĆ Manca

ETUDA

Glasba: G. Donizetti

Mentor in koreografija: Ana Trojnar


HORVAT Manja

MARIAGE D’AMOUR – POMLADNI VALČEK

Glasba: P. de Senneville

Mentor in koreografija: Vanessa Kreslin


TOMINC Tjaša

TRNULJČICA – VILA NEŽNOSTI

Glasba: P.I.Čajkovski

Mentorica: Margarita Isaeva

Koreografija: po M. Petipaju pripravila Margarita Isaeva


TOMAŽIN Vita

COPPÉLIA – VALČEK

Glasba: L. Delibes

Mentor in koreografija: Ana Hrastelj Malec


OMAN Laura Ana

LIEBESLIEDER WALTZES OP.52., NO.8 – V PRIČAKOVANJU

Glasba: J. Brahms

Mentor in koreografija: Maja Repe


MARKELJ AŽMAN Andreja

LIEBESLIEDER WALTZES OP.52., NO.3 – SKOZI GOZD BOM ŠLA

Glasba: J. Brahms

Mentor in koreografija: Maja Repe


Glasbena šola Nova Gorica v sodelovanju s Plesno gledališkim društvom Primabalerina in Glasbeno šolo Vinka Vodopivca Ajdovščina

UVERTURA K OPERI TATINSKA SRAKA – EXERCICE

Glasba: G. Rossini

Mentor in koreografija: Sergej Semenjuk

Babbucci Giulia, Lacono Noemi, Gashi Ema, Sever Semenjuk Maja, Vidič Kaja, Sever Teja

 

 

 

DRUGI DEL:

 

SVEČANA RAZGLASITEV NAGRAJENCEV IN PODELITEV NAGRAD TER POSEBNIH NAGRAD


SEVER SEMENJUK Maja

TRNULJČICA – RDEČA KAPICA

Glasba: P. I. Čajkovski

Mentor in koreografija: Sergej Semenjuk


JUGOVIĆ Vida

POLKA

Glasba: G. Donizetti

Mentor in koreografija: Ana Trojnar


GASHI Ema

ŽIVALSKI KARNEVAL – PTIČICA

Glasba: C. Saint-Saëns

Mentor in koreografija: Sergej Semenjuk


Koreografija iz konkurence 3. slovenskega tekmovanja koreografskih miniatur

ROMEO MORA UMRETI/ROMEO DEVE MORIRE

Koreografija: SINIŠA BUKINAC DANA PETRETIČ

Glasba: Silence(SI): Night Watch

Ples: Siniša Bukinac


BAČANI Nina

GUSAR – ODALISKE, VARIACIJA IZ PAS DE TROIS

Glasba: A. Adam

Mentorica: Galina Dmitrieva Leonidovna

Koreografija: M. Petipa


ČEH Kaja

COPPÉLIA – VALČEK

Glasba: L. Delibes

Mentor in koreografija: Ana Tina Jurgec


STRMČNIK Manca

ETUDA 1

Glasba: K. Komzak

Mentor: Galina Čajka

Koreografija: Helena Valerija Krieger 


STRMČNIK Klara

ETUDA LUTKA

Glasba: A. Glazunov    

Mentor in koreografija:: Galina Čajka  


VRANARIČIĆ Maro

PLESNA ETUDA

Glasba: F. Schubert

Mentor in koreografija: Galina Čajka


KAVALIOVA Maryia

GISELLE – VARIACIJA GISELLE IZ 1.DEJANJA

Glasba: A. Adam

mentoricI: Marinka Ribič,Tanja Pavlič

Koreografija: J. Coralli, J. Perrault 


Koreografija iz konkurence 3. slovenskega tekmovanja koreografskih miniatur

NINDŽA KRINDŽ 

Koreografija: ŠPELA JEZOVŠEK

Glasba: Gioachino Rossini

Ples: Špela Jezovšek


PIVKO Frančeska

BALETNA ETUDA F

  1. Pugni: Glasba iz baleta Esmeralda

Mentorica in koreografija: Milica Bijelić 


BAČANI Nina

LES FEUILLES MORTES

Glasba: Y. Montand

Koreografija: G. Žmavc


GUJT BAUMAN Nuša

MARIAGE D’AMOUR

Glasba: P. de Senneville

Mentorica in koreografija: Helena Valerija Krieger    


Glasbena šola Radlje ob Dravi

RAPSODIJA

Glasba: M. Mrvica

Mentorica in koreografija: Galina Čajka

Bricman Žana Nina, Ferlinc Neža, Jezernik Alenka, Kac Placet Lara, Lodrant Katarina, Strmčnik Klara, Strmčnik Manca, Vranaričić Maro


KAVALIOVA Maryia

SCORPION

Glasba: A. Silvestri

Koreografija: M. Kavaliova


Glasbena šola Kamnik

DOGODIVŠČINE KLOVNOV

Glasba: D. Šostakovič

Mentorica in koreografija: Ana Trojnar

Gašparič Tisa, Julija Perne, Kompara Petek Eli, Kotnik Marija, Požek Mojca, Prevc Lidija, Uranič Špela, Golob Grega


Koreografija iz konkurence 3. slovenskega tekmovanja koreografskih miniatur

YESTERDAYS

Koreografija: GAJ ŽMAVC

Glasba: Janis Joplin (Balls and Chains in Bobby Mcbee)

Ples: Tetiana Svetlična, Jure Masten, Gaj Žmavc