NA NAŠIH BALETNIH ODRIH V MARCU IN APRILU 2018

Petek   

2. marec 2018

19.30        

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

LEVA DESNA, LEVA DESNA                

PREMIERA   

SNG Maribor

Velika dvorana

Sobota   

3. marec 2018

19.30

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

Velika dvorana

Torek   

6. marec 2018

19.30

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

Velika dvorana

Sreda   

7. marec 2018

18.30

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

Velika dvorana

Četrtek   

8. marec 2018

19.30

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

Velika dvorana

Sobota   

10. marec 2018

18.00

    Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

Velika dvorana

Nedelja   

11. marec 2018

17.00

Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

Velika dvorana

Torek   

13. marec 2018

19.30

   Gaj Žmavc, Edward Clug, Alexander Ekman   

LEVA DESNA, LEVA DESNA

SNG Maribor   

Velika dvorana

Četrtek   

15. marec 2018

20.00

Ana Pandur Predin   

FIREBIRD

Cankarjev dom   

Dvorana Duše Počkaj

Petek   

16. marec 2018

20.00

Ana Pandur Predin   

FIREBIRD

Cankarjev dom   

Dvorana Duše Počkaj

Petek   

23. marec 2018

20.00

Risima Risimkin   

ORLANDINA

Koreografija za Rosano Hribar

PTL – Plesni teater Ljubljana
Ponedeljek   

25. marec 2018

20.00

Risima Risimkin   

ORLANDINA

Koreografija za Rosano Hribar

PTL – Plesni teater Ljubljana
Nedelja   

26. marec 2018

20.00

Risima Risimkin   

ORLANDINA

Koreografija za Rosano Hribar

PTL – Plesni teater Ljubljana
Sobota   

7. april 2018

19.30

SYDNEY DANCE COMPANY    

Cheng Tsung-Lung

POLNA LUNA/TEMNA SVETLOBA/GNU

Cankarjev dom   

Gallusova dvorana

Četrtek   

12. april 2018

19.30

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

BALET 100

PREMIERA   

SNG Opera in balet Ljubljana

Petek   

13. april 2018

18.00

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

BALET 100

SNG Opera in balet Ljubljana
Sobota   

14. april 2018

19.30

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

BALET 100

SNG Opera in balet Ljubljana
Torek   

17. april 2018

19.30

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

BALET 100

SNG Opera in balet Ljubljana
Sreda   

18. april 2018

19.30

SVEČANI BALETNI KONCERT 2018   

Svečana podelitev nagrad s področja baletne umetnosti v Sloveniji

SNG Opera in balet Ljubljana
Četrtek   

19. april 2018

19.30

Vlasto Dedovič, Pia in Pino Mlakar, Milko Šparemblek   

BALET 100

SNG Opera in balet Ljubljana
Petek   

20. april 2018

18.00

Adolph Adam   

GISELLE

SNG Maribor   

Velika dvorana

Sobota   

21. april 2018

19.30

Adolph Adam   

GISELLE

SNG Maribor   

Velika dvorana

Nedelja   

22. april 2018

17.00

Jiří in Otto Bubeníček   

DOKTOR ŽIVAGO

SNG Opera in balet Ljubljana
Ponedeljek   

23. april 2018

11.00

Jiří in Otto Bubeníček   

DOKTOR ŽIVAGO

SNG Opera in balet Ljubljana
Torek   

24. april 2018

19.30

Jiří in Otto Bubeníček   

DOKTOR ŽIVAGO

SNG Opera in balet Ljubljana
Sledite ali všečkajte: